Systemy nawadniania, Wydarzenia

Systemy automatycznego nawadniania Rzeszów – Ogród i Trawnik

Systemy nawadniania w Rzeszowie – jesteśmy by pomóc nawodnić Twój ogród!

Na początek pasuje powiedzieć coś o sobie. Nasza firma Blue Garden specjalizuje się w sprzedaży i wparciu technicznym w szeroko pojętej „wodzie w ogrodzie”. Od ponad 10 lat zajmujemy się projektowaniem, pomocą techniczną, ale zwłaszcza sprzedażą hurtową i detaliczną systemów nawadniania ogrodu, a w tym trawnika i roślin. 

Dokładnie tak, od 2024 roku otworzyliśmy na stałe nowy sklep stacjonarny w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 139. Dzięki temu wszystkie potrzebne elementy potrzebne aby instalować systemy nawadniania w Rzeszowie i okolicy będą dostępne od ręki!

Potrzebujesz zraszacz, sterownik, elektrozawór? Hunter, Rain Bird, a może Toro? Co znajdziesz w naszym sklepie? 

Będziemy starać się, aby w naszym sklepie były dostępne wszystkie potrzebne elementy do nawodnienia ogrodu. Nie ważne czy chcesz kupić jeden zraszacz, złączkę, czy cały system nawadniania. Chcemy dostarczyć to czego potrzebujesz. 

Co istotne, jesteśmy hurtownia która dostarcza produkty wielu najlepszych producentów. W naszej stałej ofercie znajdziecie produkty marek tj Rain Bird, Hunter, Toro, K-Rain.

Potrzebujesz sterownik Rain Bird lub Hunter? Zraszacz 1804, 3504 czy 5004, a może zraszacz Toro T5 lub Mini8. Elektrozawór PGV lub EZ-Flo? Rury, złączki, linie kroplujące. Wszystko czego potrzebujesz by montaż, instalacja nawadniania był sprawny i bezproblemowy. 

Planujesz montaż systemu nawadniania w swoim ogrodzie? Ok, pomożemy Ci!

Nie sztuką jest nawadniać ogród. Sztuką jest dobór odpowiedniego nawodnienia w każdym ogrodzie, dokładnie takiego jakie ogród potrzebuje. Projektowanie i zakładanie powinno iść w parze. Dlatego bardzo ważny jest profesjonalny projekt automatycznego podlewania.

Automatyczne systemy nawadniające powinny być projektowane z zachowaniem wszystkich norm, wytycznych i zasad hydrauliki. Dlatego możesz to powierzyć naszej firmie. Od lat zajmujemy się projektowaniem nawadniania ogrodów prywatnych i terenów publicznych. Projekt bierze pod uwagę źródło wody, dokładny teren pod nawadnianie, otrzymujesz pełne zestawienie materiałów, wyrównany opad, czasy działania oraz oszczędność wody itd. ( zachęcamy do zapoznania się z działem projekty) Możemy dla Ciebie przygotować darmową wycenę materiałów, projekt do własnego montażu, dostarczyć potrzebne materiały. Poznasz dokładne koszty związane z materiałami i instalacją. Możemy też polecić sprawdzonego autoryzowanego wykonawcę. 

Jeśli masz już ogród, lub planujesz założenie ogrodu. Chcesz mieć piękne nasadzenia, piękny trawnik, czy to z rolki czy też planujesz założenie trawnika z siewu.  Nieważne na jakim etapie jesteś, pomożemy Ci wybrać odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. 

Prowadzisz firmę wykonawczą, wykonujesz usługi ogrodnicze? Dostarczymy Ci wszystko czego potrzebujesz żeby nawadniania trawnik, ogród i tereny zieleni. 

Montujesz zawodowo systemy automatycznego nawadniania? Może chcesz wprowadzić automatyczne nawadnianie do swojej oferty. Od lat staramy się w łatwy i skóteczny sposób wprowadzać i wspierać firmy ogrodnicze i wykonawcze w tematy nawadniania. Skontaktuj się z nami, wpadnij do nas na kawę, postaramy się przygotować korzystną ofertę współpracy.

Nie tylko Rzeszów, działamy gdzie nas potrzebujecie.

Zgadza się, nasz nowy sklep mieści się w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 139. Z kolei oddział w Krakowie, przy ul. Bieńczyckiej 7. Jednakże obsługujemy cały region południowej Polski. Jeśli chodzi o podkarpacie to dostarczaliśmy i dostarczamy materiały w każde miejsce. Tylko w ostatnim czasie nasze systemy trafiły do miejscowości takich jak: Stalowa Wola, Nisko, Jarosław, Leźajsk, Krasne, Tarnobrzeg, Dębica, Mielec,  Łańcut, Przemyśl i wiele innych!

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania, lub wpadnij do nas na kawę, zobacz w czym możemy pomóc! 

Rzeszów, ul. Warszawska 139

email: rzeszow@wodawogrodzie.pl

tel: +48 666 61 44 48