W Twoim ogrodzie zawitała już wiosna? Czas zająć się ogrodem. Chcąc stworzyć prawdziwie zadbany ogród, warto zatroszczyć się o odpowiednie ściółkowanie gleby. Dzięki temu, Twoje rośliny będą zdrowo i pięknie rosnąć, a Ty oszczędzisz sobie wielu prac ogrodowych. Przejrzyj naszą szeroką ofertę agrowłóknin oraz agrotkanin i dobierz rodzaj, gramaturę i rozmiar dostosowany do Twoich potrzeb.

Agrowłókniny na chwasty stosuje się w celu zagwarantowania roślinom wzrostu bez sąsiedztwa chwastów i bez konieczności stosowania środków chemicznych, a także po to, żeby zapewnić im optymalne warunki rozwoju. Wykorzystuje się je zarówno w przydomowych ogrodach jak i miejskim otoczeniu czy plantacjach. Znajdują one również zastosowanie w szklarniach oraz tunelach foliowychAgrowłóknina biała okrywowa ma na celu ochronę roślin i plonów przed przymrozkami, wiatrem, gradobiciem oraz w celu przyspieszenia plonowania.

Agrotkanina podobnie jak agrowłóknina dostępna jest w kolorze czarnym. Materiał składa się z włókien polipropylenowych. W zależności od grubości tkaniny zwiększa się jej cena, ale również trwałość. Dzięki szerokiej ofercie wymiarów, każdy jest w stanie dobrać odpowiedni do potrzeb rozmiar. Agrotkanina jest współcześnie najlepszą alternatywą dla tradycyjnych metod usuwania chwastów. To jeden z najlepszych sposobów oczyszczania gleby, który pozwala cieszyć się pięknem roślin i odpoczynkiem w ogrodzie. Matę ściółkującą mogą stosować zarówno profesjonalni ogrodnicy, jak i amatorzy.

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników