Trawa z rolki - zaopatrzenie każdej inwestycji

Trawa w ogrodzie jest dla nas tak samo ważna jak woda w ogrodzie! 

Od 2017 roku rozwijamy drugą, równie ważną gałąź naszej firmy, mianowicie sprzedaż najwyższej jakości trawy z rolki. Z biegiem lat udoskonalamy zarówno produkt, jak i standard obsługi. Mając do dyspozycji trawę najwyższej jakości, mogliśmy się spokojnie skupić na dopracowaniu do perfekcji sposobu zamówień, punktualnych dostaw, czyli całego procesu logistyki.

Zależy nam żeby etap zamówienia i dostawy trawy z rolki nie powodował u Was żadnego stresu (dojedzie na czas, nie dojedzie!?) oraz nie zajmował cennego czasu. Jak to wygląda w praktyce? Daj nam znać ile potrzebujesz m2, na kiedy i gdzie dostawa… i tyle, my zajmiemy się resztą!

Trawa z rolki - Ty zamawiasz – my zajmujemy się resztą!

Co do samej trawy – w opinii naszych Klientów to najwyższa dostępna jakość na rynku. Trawa zawsze jedzie do Was z tej samej plantacji. To nieduża plantacja na której priorytetem jest jakość. Mamy prostą zasadę – jeśli widzimy jakikolwiek problem z trawą, informujemy Was i po prostu wstrzymujemy sprzedaż. Tym sposobem mamy pewność że nie wysyłamy towaru z którego możecie być niezadowoleni. Poniżej kilka opinii naszych Klientów:

Kto się zajmie zamówieniem?

Mateusz Michałkiewicz

Główny organizator trawy

Mateusz jak nikt inny zadba o Twoje zamówienie trawy w rolkach. Przyjmie zamówienie, zorganizuje transport na umówioną godzinę. Zadba żeby na Twojej głowie było tylko rozłożenie trawy która będzie piękna i dojedzie na czas. 

Informacje, wyceny, zamówienia

Poniżej odpowiedzieliśmy na najczęściej zadawane pytania:

Jak pakowana jest trawa?
Trawa wycinana jest specjalnym kombajnem, rolki mają wymiar 40x200 cm. Pakowane są na palety o wymiarze 120x100 od 50 do 60m2. Owijane są specjalną siatką.
Gdzie dostarczamy trawę?
Odsługujemy zwłaszcza województwa: małopolskie, śląskie, podkarpackie, świętokrzyskie – mamy tam stałe transporty w każdym tygodniu. Możemy oczywiście wycenić dostawę w każdy region Polski.
W jakich godzinach są dostawy?
Trawa dostarczana jest z samego rana. Ustalamy z Wami planowaną godzinę dostawy. Dodatkowo kierowca jest w stałym kontakcie z odbiorcą.
Czym dojeżdża trawa i czy musisz zorganizować rozładunek?
Wysyłamy trawę naszym transportem. Są to samochody typu „Solówka” lub (w szczególnych sytuacjach HDS). Co najważniejsze, każdy jest wyposażony w windę rozładunkową oraz wózek paletowy. Jeśli tylko da się fizycznie dojechać w dane miejsce, nie musisz się przejmować rozładunkiem. Przyjeżdżamy, rozładowujemy, a Ty działasz dalej.
Potrzebuje zrobić dosiewkę trawy, jakiej mieszanki traw użyć?
Nie musisz szukać mieszanek ogólnodostępnych traw, które będą zbliżone do naszych nasion. Na bieżąco jesteśmy w posiadaniu autorskiej mieszanki , która jest wykorzystywana na naszej plantacji. Skontaktuj się z nami a My policzymy ile nasion potrzebujesz.
Ile przed dostawą jest wycinana trawa ?
Chcemy żeby nasi Klienci zawsze otrzymywali świeży produkt z którego zadowoleni. Trawa jest wycinana późnym popołudniem w dzień poprzedzający dostawę.
Jaka jest minimalna wielkość zamówienia?
Dostarczymy każdą zamówioną ilość, u nas nie trzeba zamawiać na pełne palety. Potrzebujesz 1 m2, nie ma problemu, załatwimy to.
Kiedy zamawiać trawę ?
Działamy w myśl im wcześniej, tym lepiej. Doceniamy sobie wcześniejsze informacje o zamówieniach nawet 1-2 tygodnie przed planowanym terminem dostawy. Ułatwia nam to proces logistyki i planowania. Nie potrzebujemy konkretnych informacji, ale wstępną ilość i lokalizację inwestycji. Dokładne ilości potwierdzamy przed transportem. Jednakże wiemy jakie scenariusze pisze życie. Potrzebujesz trawy na jutro lub pojutrze? Dzwoń do nas, zrobimy co się da żeby to się udało.
Dodatkowe korzyści z zakupu trawy w nas!

Zakup trawy u nas niesie za sobą wiele dodatkowych korzyści:

  1. Zamów trawę z rolki i odbierz rabat na zakup nawozu, siatki na krety, bądź zakup sprzętu akumulatorowego EGO Power + do ogrodu.
  2. Zamów trawę z rolki i wypożycz sprzęt z naszej wypożyczalni na preferencyjnych warunkach. Wydaje mi się, że te dwie pozycje będą najbardziej atrakcyjne. Na pewno w warunkach sprzedaży będziemy musieli dodać szczegóły tych korzyści.
Ile kosztuje trawa w rolce?

Cena trawy z rolki zależy głównie (poza jakością) od wielkości zamówienia oraz miejsca dostawy. Dlatego też każde zamówienia wyceniamy indywidualnie. Możesz też orientacyjnie sprawdzić nasz aktualny cennik który znajdziesz tutaj. Pamiętaj, że jeśli jesteś firmą wykonawczą lub masz do zrealizowania większe zamówienie, możesz liczyć na dodatkowe rabaty.

Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele poradników do przeczytania.

Zakładanie trawnika z rolki

Poradnik krok po kroku.

Pielęgnacja trawnika

Dowiesz się jak należy pielęgnować trawnik po zimie.