Akademia szkoleniowa dla branży ogrodniczej

Szkoleń na rynku jest mnóstwo. Również w branży ogrodniczej spotkamy ich dziesiątki. Szkolenie z projektowania i budowy systemów nawadniania rokrocznie odbywa się w kilkunastu miastach w Polsce. Organizują je producenci, sprzedawcy, hurtownie. Dlaczego więc wybrać nasze szkolenia?

Zajmujemy się tym od 2014 roku. Każdego roku ulepszamy i udoskonalamy nasze szkolenia tak aby były aktualne i nie traciły na wartości. Co najważniejsze, na szkoleniach nie namawiamy do kupna danych produktów, marki. Oczywiście, opieramy się na różnych produktach, ale wskazujemy ich wady i zalety, nie prowadzimy na szkoleniach nachalnej sprzedaży – nie są to szkolenia produktowe.

Na szkoleniach skupiamy się na wiedzy praktycznej i na umiejętnościach które na pewno się przydarzą. W przypadku systemów nawadniania kładziemy nacisk na odpowiedni projekt. Uczymy wykonywać rozstawę i obliczenia hydrauliczne. Pokazujemy że działanie nawadniania nigdy nie jest przypadkiem, zawsze to efekt odpowiedniego projektu i wykonanych obliczeń.

Co jednak odróżnia nas od wielu innych firm, szkolenie nie kończy, a zaczyna naszą wspólną przygodę. Nie chodzi tu tylko o późniejszą sprzedaż materiałów. To też, ale najważniejsze co ofertujemy to późniejsze wsparcie i pomoc techniczna w terenie. Każdego roku jeździmy na dziesiątki realizacji naszych Klientów. Pomagamy wykonać pierwsze systemy, lub instalujemy razem bardziej zaawansowane i trudniejsze rzeczy. Tym sposobem udało Nam się pomóc w wprowadzeniu na rynek wielu nowych firm.

Tak wyglądają nasze szkolenia w obiektywie

Kilka opinii uczestników naszych szkoleń