Geomembrana EPDM Firestone (folia EPDM, folia kauczukowa) jest materiałem hydroizolacyjnym. Folia EPDM stanowi trwałe i niezawodne rozwiązanie stosowane w ogrodnictwie, rolnictwie, budownictwie oraz obiektach komercyjnych.
Geomembrana EPDM Firestone PondGard to elastyczny i wydajny materiał izolacyjny na bazie kauczuku. Jest to jeden z najwytrzymalszych materiałów do budowy zbiorników wodnych. Folię EPDM Firestone zastosowano pierwszy raz w Hiszpanii, ponad 40 lat temu. Ten sam zbiornik, do dnia dzisiejszego znakomicie spełnia swoją funkcję. Przewiduje się że żywotność tego materiału sięga nawet 80 lat, co poświadcza sam producent, firma Firestone. Dzięki niepotykanej elastyczności, praca z geomembraną EPDM Firestone jest szybka i wygodna. Łatwo dopasowuje się do zbiornika dzięki rozciągliwości na poziomie 300% we wszystkich kierunkach.
Flagową właściwością membrany EPDM PondGard firmy Firestone, jest jej bezpieczeństwo względem środowiska zewnętrznego. Dzięki wykonaniu jej z bezpiecznych komponentów, nie oddziałuje ona w żaden sposób na faunę i florę.

Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników