Serwis systemów nawadniania i pomoc techniczna w terenie

Systemy nawadniania towarzyszą naszej firmie od samego początku. Przez lata poznaliśmy je od każdej strony. Projektowanie, montaż, sprzedaż, ale zwłaszcza serwis. Serwis systemów nawadniania to często problematyczny temat. Wiele film wykonuje nawadniania, ale mało chce je później serwisować i naprawiać (zwłaszcza niewykonywane przez siebie). Dlatego, korzystając z naszego doświadczenia, od lat ofertujemy usługi serwisu i modernizacji systemów nawadniania.

Jeśli do serwisów dodamy fakt, że od wielu lat prowadzimy różnego rodzaju szkolenia z projektowania i budowy systemów nawadniania, powstanie nasza najpopularniejsza usługa.

Pomoc techniczna przy wykonywaniu systemów automatycznego nawadniania.

Na czym ona polega?

W praktyce, jeden z naszych specjalistów technicznych wykonuje razem z Tobą elementy systemu nawadniania. Możemy pomóc przy całym etapie powstawania nawadniania, ale także przy niektórych elementach. Możesz zrobić wykopy, rozprowadzić rury, a my przyjedziemy podłączyć Ci elektrozawory, sterownik itp.  

Do kogo skierowana jest usługa?

Zarówno do firm jak i Klientów indywidualnych. W przypadku firm jest to bardzo częsta forma praktycznego szkolenia, oraz wprowadzania ich w odpowiedni sposób w temat wykonawstwa. Z kolei Klienci indywidualni, którzy chcą samodzielnie wykonać system nawadniania mają pewność że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Tak samo jak w przypadku firm, możemy pomóc na dowolnym etapie prac.

Gdzie wykonujemy nasze usługi?

Głównie na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Jeśli będzie taka potrzeba możemy przyjechać także na inwestycje w województwie śląskim, podkarpackim i świętokrzyskim.

Ile kosztuje serwis nawadniania lub pomoc techniczna?

Usługi najczęściej liczone są godzinowo. W niektórych sytuacjach ustalana jest stawka całościowa. Aktualny cennik znajdziesz tutaj.

serwis systemów nawadniania