Z roku na rok sukcesywnie wzrasta cena za wodę wodociągową oraz odprowadzanie ścieków. Fakt ten nakłania coraz więcej osób do podjęcia decyzji o zakupie systemu gromadzenia wody deszczowej a następnie wykorzystania jej np. w ogrodzie.  Jest to bardzo rozsądne i pożyteczne rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością. Przy zakupie takiej techniki ważne jest aby dobrać zestaw tak aby w pełni zaspokoił on nasze potrzeby a z tym niestety bywa różnie…
Bardzo często mamy do czynienia z samodzielnym mało świadomym wyborem i zakupem zbiornika na wodę deszczową, który w przyszłości ma służyć jako źródło wody dla systemu automatycznego nawadniania. Niestety w większości przypadków samodzielnie wybrany zbiornik jest za mały i nie nadaje się on do celu na jaki był zakupiony i zamontowany – czyli mamy do czynienia z nieudaną inwestycją. Dlatego tak ważne jest skonsultowanie doboru takiego systemu z osobą, która na podstawie zebranych informacji przygotuje ofertę adekwatną do potrzeb.
Ponieważ instalacja zbiornika często jest realizowana we wczesnym stadium powstawania ogrodu albo nawet i na poziomie budowy domu, istotna jest szybka reakcja oraz konkretne wytyczne już na tym etapie. Pozwoli to na uniknięcie zakupu zbiornika oraz akcesoriów, które nie przydadzą się w przyszłości do zamierzonego celu.

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników