Bez kategorii, Wydarzenia

Blue Garden – Rzeszów

Blue Garden Rzeszów - już od wiosny 2024

Planowaliśmy to od dawna, wreszcie przyszła pora na realizację. Kraków już jest nam dobrze znany. Dlatego aby móc się dalej rozwijać, postanowiliśmy otworzyć naszą hurtownie również w Rzeszowie. 

Blue Garden, czyli woda w ogrodzie

Jeśli ktoś nie wie czym się zajmujemy, szybko tłumaczymy. Nasza firma od wielu lat zajmuje się tematyką wody w ogrodzie. Kiedyś były to usługi, a od kilku lat jest to głównie sprzedaż. Staliśmy się (a przynajmniej mamy taką nadzieję) hurtownią, która poza dostarczeniem materiałów, oferuje także pełne wsparci dla naszych Klientów. Zarówno Klientów indywidualnych, jak i firm ogrodniczych i wykonawczych. Ok, ale co znajdzie się w ofercie naszej hurtowni? 

Systemy nawadniania, to przede wszystkim

Systemy automatycznego nawadniania są podstawą naszej oferty. Priorytetem przy planowaniu i budowaniu nowego sklepu w Rzeszowie były trzy rzeczy.

Po pierwsze, szeroka oferta. Od tego roku poszerzamy naszą ofertę dystrybucyjną o nowe marki. Na półkach znajdziecie systemy nawadniania Toro, Rain Bird, Hunter oraz K-Rain. 

Po drugie, stała dostępność towaru. To problem który każdy kiedyś miał. Od początku nasze półki i magazyny mają być pełne towaru. Chcemy zapewnić wszystko czego potrzebujecie od ręki. 

Po trzecie, konkurencyjne ceny. Wiemy jak jest to ważne. Obiecujemy, zrobimy co możemy, żeby cena była dla Was na prawdę konkurencyjna 🙂 

Maszyny i narzędzia, do kupienie i wypożyczenia

Od lat coraz bliższe nam są profesjonalne maszyny do budowy ogrodów i pielęgnacji i terenów zieleni. Dlatego też w naszej stałej ofercie są produkty Toro, Billy Goat, Eco Lawn oraz EGO Power+  Te maszyny będą do zobaczenia i przetestowania w Blue Garden Rzeszów. 

Ale sprzedaż to nie wszystko. Wypożyczalnia maszyny ogrodniczych to dział, który nasza firma stale rozwija w Krakowie. To samo chcemy zrobić w Rzeszowie. Aerator, glebogryzarka separacyjna, wertykulator, wycinarka do darni, kosiarka... znajdą się w ofercie naszej wypożyczalni w Rzeszowie. Wiemy jak najlepszy sprzęt potrafi ułatwić pracę. Przygotujemy go dla Ciebie! 

Trawa z rolki, nasiona traw i nie tylko

Trawnik to podstawa każdego ogrodu. Dlatego w ofercie znajdziecie także nasiona traw Kiepenkerl, ICL, Barenbrug. Do tego, z czasem do oferty wprowadzimy dostawy naszej trawy z rolki, która od wielu lat z powodzeniem dociera do Blue Garden Kraków. 

To kiedy zaczynamy? 

Zaczynamy od kwietnia 2024. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie www, oraz social mediach tj. facebook, instagram. Zapraszamy! 

Adres i kontakt

Rzeszów, ul. Warszawska 139

email: rzeszow@wodawogrodzie.pl

tel: +48 666 61 44 48