Blue Garden, jako członek Akwedukt Group jest autoryzowanym dystrybutorem wielu marek specjalizujących się w dostarczaniu techniki do budowy i pielęgnacji terenów zieleni. 

Nasi Klienci, zarówno indywidualni jak i wykonawcy oraz projektanci oprócz najszerszej oferty produktów i konkurencyjnych cen, mogą liczyć na wiele innych korzyści. Doświadczenie zdobyte podczas licznych realizacji pozwala zapewnić pełne wsparcie i pomoc na każdym etapie budowy terenu zieleni. Wykonamy dla Państwa wycenę, przygotujemy projekt, dostarczymy materiały, a także przyjedziemy i pomożemy przy realizacji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze marki handlowe w Naszej ofercie. 

  

Toro to światowy lider wśród producentów systemów automatycznego nawadniania. Nasza firma od 6 lat jest regionalnym dilerem oraz magazynem marki Toro. 

Firma Toro Irrigation to wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań do nawodnienia  ogrodów. Od 100 lat firma Toro jest jednym z najbardziej renomowanych producentów systemów nawadniania na świecie. Produkty firmy Toro znajdują się w tysiącach prywatnych ogrodów, ale także na najważniejszych światowych stadionach i polach golfowych. Wszystkie elementy systemów nawadniania Toro są efektem wieloletniej pracy i ciągłego udoskonalania najdrobniejszych szczegółów. Produkty firmy Toro posiadają międzynarodowe certyfikaty ISO 9000, CE, CSA, TUV. Zapewnia nam wszystko co jest potrzebne do wykonania profesjonalnego systemu automatycznego nawadniania. Zraszacze, elektrozawory, sterowniki, czujniki, złączki… Wszystkie elementy, zebrane stworzą system nawadniania, który zadba o ogród bez naszej ingerencji. Wybierając elementy nawadniania Toro, gwarantują sobie Państwo wygodę, jakość i niezawodne działanie przez wiele lat.

Dowiedź się więcej wchodząc na naszą nową stronę www!

  http://toronawadnianie.pl/

  https://www.instagram.com/systemynawadnianiatoro/

Prawie każdy ogrodnik zna kosiarki marki Toro. Ale to nie wszystko! W Naszej ofercie znajdziecie pełną gamę urządzeń w tym znakomite Toro Dingo wraz dziesiątkami akcesoriów.

Toro od ponad 100 lat jest producentem najwyższej jakości maszyn i urządzeń służących do budowy i pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni. Liczne patenty i nowe pomysły pozwalają dostarczyć produkty które są doceniane przez Klientów na całym świecie. Podstawą oferty Toro są zwłaszcza znane na całym świecie z niezawodności kosiarki z napędem oraz kosiarki samojezdne. Toro to także pełna gama urządzeń specjalistycznych. Koparka łańcuchowa TRX, frezarka STX, a zwłaszcza uniwersalne ładowarki Toro Dingo.

  http://toronawadnianie.pl/maszyny/

  

Pielęgnacja ogrodów i terenów zieleni wraz z maszynami Billy Goat to przyjemność. Jesteśmy dilerem tych maszyn i stale zaopatrujemy w nie firmy ogrodnicze. 

Marka Billy Goat to światowy lider w produkcji innowacyjnego sprzętu to pielęgnacji ogrodów i terenów zieleni. Wykonawcy coraz częściej wybierają maszyny Billy Goat z powodu ich bardzo wysokiej wydajności i wytrzymałości. Wertykulator, aerator oraz siewnik  Billy Goat to jedne z najbardziej wydajnych urządzeń tego typu na rynku. Odkurzacze, dmuchawy czy ssawy do liści ułatwią każdą pielęgnację terenu zielonego. Dla specjalistycznych zastosowań przygotowane są wycinarki do darni oraz karczownice Billy Goat.

  http://toronawadnianie.pl/maszyny/

  

Marka ogrodowych narzędzi akumulatorowych nr 1 w USA. Teraz także w naszej ofercie. Znakomite wykonanie, najwyższa jakość, najbardziej wytrzymałe akumulatory. To wszystko oferuje Nam Ego Power +.

Masz wątpliwości? Przetestuj nasze urządzenia. 

EGO Power + jest pionierem urządzeń akumulatorowych przeznaczonych do prac ogrodowych. EGO jako pierwszy w branży ogrodowej zasilany jest 56V baterią  litowo-jonową, co jest przełomem na każdym poziomie zastosowania, a opatentowany kanałowy system chłodzenia ma bardzo duży wpływ na żywotność i czas pracy baterii. Asortyment Ego jest dostosowany do każdego użytkownika od zwykłego działkowicza po osoby, które profesjonalnie zajmują się branża ogrodniczą. Obsługa narzędzi EGO jest intuicyjna, ich praca cicha i niezawodna.

Ego jest przyjazne środowisku i zostało zaprojektowane z myślą o przyszłości naszej planety. Producent oferuje: kosiarki, podkaszarki, piły łańcuchowe, dmuchawy, multitool (all-in-one) oraz platformę akumulatorową z możliwością podpięcia trzech urządzeń.

Dowiedź się dużo więcej na naszej stronie www poświęconej marce Ego Power+.

  http://egopolska.pl/

  https://www.facebook.com/EGO-Power-narz%C4%99dzia-akumulatorowe-103231588002096/

 https://www.instagram.com/egonarzedzia/

Pierwszy polski producent unikalnych na skalę światową preparatów biologicznych, środków ekologicznych i mieszanek minerałów wypełniających naturalne filtry mineralno-roślinne i złóż do stawów kąpielwoych i oczek wodnych. Celem Hydroidea jest bowiem pielęgnacja zbiorników wodnych przy użyciu środków naturalnych, w pełni bezpiecznych dla ludzi, zwierząt i środowiska. Oferta obejmuje szeroką game preparatów ekologicznych, wysokowydajnych mieszanek minerałów i złóż filtracyjnych, a także filtry i aparaturę - produkty przeznaczony do naturalnego oczyszczania wody w zbiornikach. Poszczególne linie produktów i preparatów zostały opracowane w taki sposób, aby możliwe było utrzymanie czystych i bezpiecznych zbiorników wodnych przez cały rok, zrównoważonych biologicznie, wolnych od glonów, nadmiaru związków biogennych i innych zanieczyszczeń. 

Od dziesięcioleci OASE reprezentuje kreatywne projektowanie z wykorzystaniem wody. Fascynujące efekty wodne w ogrodach prywatnych i duże imponujące instalacje w miejscach publicznych wskazują na szeroki zakres rozwoju. Firma OASE została założona w 1949 r. 

W segmencie biznesowym „Ogrody wodne” skupiono się na prywatnym stawie ogrodowym we wszystkich możliwych aspektach. »Technologia fontann« wykorzystuje grę wody, światła, a często także muzyki, zapierających dech w piersiach inscenizacji rozwiązań projektowych. Segment »zarządzanie jeziorem« odpowiada za jakość wody w sztucznych zbiornikach wodnych, np. na polach golfowych lub w parkach.

Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy znają wymagania i trendy rynkowe. Ciesz się innowacyjnymi, niezawodnymi produktami i niestandardową obsługą. Możesz na nas liczyć! Teraz, podobnie jak w przyszłości, skorzystasz z naszych wyjątkowych kompetencji technicznych, naszych kompleksowych rozwiązań systemowych i naszej międzynarodowej sieci.

Geomembrana EPDM Firestone (folia EPDM, folia kauczukowa) jest materiałem hydroizolacyjnym. Folia EPDM stanowi trwałe i niezawodne rozwiązanie stosowane w ogrodnictwie, rolnictwie, budownictwie oraz obiektach komercyjnych. Geomembrana EPDM Firestone PondGard to elastyczny i wydajny materiał izolacyjny na bazie kauczuku. Jest to jeden z najwytrzymalszych materiałów do budowy zbiorników wodnych. Folię EPDM Firestone zastosowano pierwszy raz w Hiszpanii, ponad 40 lat temu. Ten sam zbiornik, do dnia dzisiejszego znakomicie spełnia swoją funkcję. Przewiduje się że żywotność tego materiału sięga nawet 80 lat, co poświadcza sam producent, firma Firestone. Dzięki niepotykanej elastyczności, praca z geomembraną EPDM Firestone jest szybka i wygodna. Łatwo dopasowuje się do zbiornika dzięki rozciągliwości na poziomie 300% we wszystkich kierunkach.

Flagową właściwością membrany EPDM PondGard firmy Firestone, jest jej bezpieczeństwo względem środowiska zewnętrznego. Dzięki wykonaniu jej z bezpiecznych komponentów, nie oddziałuje ona w żaden sposób na faunę i florę.