Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z branżą wodą. Od sprzedaży produktów do montażu systemów nawodnienia i zakładania zbiorników wodnych aż po badanie parametrów chemicznych wody a także szkolenia. Poniżej prezentujemy nasze najważniejsze usługi. Zapraszamy do zapoznania się z nimi a w razie pytań do kontaktu. 

projektowanie.jpg

Pomiar ten wykonujemy dla ogrodów w których źródłem wody będzie przyłącze do sieci wodociągowej. W przypadku zastosowania pompy (do zbiornika/studni) parametry jesteśmy w stanie odczytać bezpośrednio z krzywej wydajności podanej przez producenta. Jeżeli natomiast zamierzamy wykorzystać sieć wodociągową odczyt parametrów nie jest już taki oczywisty jak najczęściej się wydaje…

projektowanie.jpg

Badanie wykonujemy w celu ustalenia z jakimi składnikami w wodzie mamy do czynienia. Badanie jest obowiązkowe jeżeli chcemy, aby nasz zbiornik wodny prawidłowo funkcjonował i spełniał rolę dekoracyjną. Dzięki przeprowadzonym badaniom będziemy w stanie dobrać odpowiednie środki i zapewnić równowagę biologiczną w zbiorniku.

projektowanie.jpg

Każdy system oparty na rzetelnym projekcie jest gwarancją sukcesu oraz zadowolenia użytkownika. Zgodnie z ideologią naszej firmy za rzetelny projekt uważamy jedynie projekty wykonane przez osoby intensywnie przeszkolone w danej dziedzinie, z naciskiem na wykonanie kompleksowego projektu ad A do Z.

projektowanie.jpg

projektowanie.jpg

Jesteśmy jednostką szkoleniową dla branży ogrodniczej. Chętnie pomożemy Ci podjąć pierwsze kroki oraz poszerzyć wiedzę z tego zakresu. Zapraszamy na profesjonalne szkolenia z zakresu projektowania i montażu systemów nawadniania, projektowania oczek wodnych i stawów kąpielowych oraz projektowania oświetlenia ogrodowego 12V. Po ukończeniu szkolenia wręczamy certyfikat uzyskanej wiedzy i zapewniamy opiekę poszkoleniową.

pomoc%20w%20terenie.png

Nasi klienci oraz osoby przez nas przeszkolone mają do dyspozycji dział projektowy i techniczny. Pierwsze projekty i instalacje nie zawsze należą do najprostszych, dlatego wsparcie poszkoleniowe jest tak istotne. Jeżeli pojawią się jakieś niewiadome zapraszamy do kontaktu z naszym działem projektowym. Na waszą prośbę wyślemy specjalistę, którego zadaniem będzie przeprowadzić Was przez pierwsze realizacje nawadniania.