Aktywne filtry

Filtr:

Barwa światła

Barwa światła

Reflektory

Znajdziesz 20 produktów.

Pokaż 1-12 z 20 produktów.

Aktywne filtry

 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Alder

  118,67 zł
  Reflektor kierunkowy ze źródłem światła w postaci Power led 2Watt. Wykonany z tworzywa koloru grafitowego.
 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Arcus

  288,42 zł
  Reflektor kierunkowy o wykonany z aluminium malowanego proszkowo na kolor czarny. Źródłem światła jest Power LED 5 Watt MR16. Razem z lampą jest stopka do twardego podłoża, a grot do wbijania w ziemię
 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Arigo

  393,48 zł
  Reflektor wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada normę IP68. Możne pracować zanurzony w wodzie. Posiada żarówkę Power LED 3 Watt MR16. Lampa świetnie nadają się do fontann, oczek wodnych, skalniaków, wodospadów, stawów, strumyków itp.
 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Catalpa

  232,37 zł
  Reflektor wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada normę IP44. Posiada źródło power led 3W które odpowiada natężeniu światła halogenowi 50W. Lampa świetnie nadają się do oczek wodnych, skalniaków, wodospadów, stawów, strumyków itp.
 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Corvus (Do wyczerpania stanów magazynowych)

  279,00 zł

  UWAGA! PRODUKT DOSTĘPNY DO WYCZERPANIA STANÓW MAGAZYNOWYCH!

  PRZED ZAKUPEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Reflektor kierunkowy o dużej mocy i dalekim zasięgu. Wykonany z aluminium malowanego proszkowo na kolor czarny. Źródłem światła jest power led 5 watt. Razem z lampą jest stopka do twardego podłoża, a grot do wbijania w ziemię.
 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Cylon

  273,30 zł
  Reflektor obrotowy 360 stopni. Kolor granitowy.  Wykonany z polimeru Źródłem światła jest żarówka Power LED 3W.
 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Minus

  218,76 zł
  Reflektor kierunkowy ze źródłem światła w postaci Power led 2 Watt. Wykonany z aluminium malowanego proszkowo na kolor metalic. Ta lampa występuje także z wyższą nogą pod nazwą Elatus.
 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Flood 12

  395,08 zł
  Reflektor kierunkowy szerokokątny o dużej mocy i dalekim zasięgu. Wykonany z aluminium malowanego proszkowo na kolor czarny. Źródłem światła jest Led COB 15 Watt. Razem z lampą jest stopka do twardego podłoża, a grot do wbijania w ziemię. Zintegrowane źródło światła (niewymienna żarówka)
 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Flood 20

  424,55 zł
  Reflektor kierunkowy szerokokątny o dużej mocy i dalekim zasięgu. Wykonany z aluminium malowanego proszkowo na kolor czarny. Źródłem światła jest Led COB 20 Watt. Razem z lampą jest stopka do twardego podłoża, i grot do wbijania w ziemię.Zintegrowane źródło światła (niewymienna żarówka)
 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Moni RGB 9

  377,00 zł
  Reflektor wykonany z wysokiej jakości aluminium malowany proszkowo umożliwia uzyskanie dowolnego koloru RGB oraz dowolnej temperatury barwowej światła białego w zakresie 2700-6500K. Zasięg komunikacji radiowej wynosi 30 metrów. Możliwość sterowania przy pomocy WiFi. Retransmisja otrzymanego sygnału radiowego do kolejnych reflektorów. Automatyczna synchronizacja pomiędzy urządzeniami. Kąt świecenia 15 st. Razem z lampą jest stopka do twardego podłoża, i grot do wbijania w ziemię. Wymaga pilota radiowego 2,4 GHz dostępnego w dziale akcesoriów. 
 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Focus (Verona)

  185,93 zł
  Reflektor kierunkowy o wykonany z aluminium malowanego proszkowo na kolor czarny. Źródłem światła jest Power LED 3 Watt. Razem z lampą jest stopka do twardego podłoża, a grot do wbijania w ziemię. 
 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Lapis

  225,96 zł
  Reflektor w kamieniu z normą wodoszczelności IP68. Lampę można wrzucać do wody. Oprawa wykonana jest z polimeru imitującego wagą i wyglądem prawdziwy kamień. Pierścień wykonany ze stali stali nierdzewnej. Lampa doskonale nadaję się do podświetlania lustra wody w zbiornikach wodnych.