Aktywne filtry

Czujniki

czujnik pogoda

Czujnik to nierozłączny element systemu automatycznego nawadniania, zależnie od preferencji oraz charakterystyki ogrodu możemy zdecydować się na czujnik opadu lub czujnik wilgotności gleby. Dzięki jego zastosowaniu umożliwiamy systemowi  odczyt aktualnych warunków pogodowych/glebowych, które pozwalają na załączanie systemu w czasie kiedy występuje niedobór wody.

Nawigator: najczęściej wybieranym produktem jest przewodowy wyłącznik deszczowy, ten produkt jest kompatybilny z większością sterowników.
Przykład:  przewodowy wyłącznik deszczowy Toro TRS.

Aktywne filtry

 • %s Opinia(e) 

  Przewodowy czujnik deszczu TRS

  169,06 zł

  W przypadku występowania opadów deszczu wystarczy czasami tylko prosty czujnik w celu sprawdzenia, czy teren jest odpowiednio nawodniony. Dzięki wielu punktom zadanym regulowanej czułości deszczu oraz bezobsługowym tarczom czujnik TRS firmy Toro zapewnia wymaganą niezawodność.

 • %s Opinia(e) 

  Bezprzewodowy czujnik deszczu TWRS

  686,34 zł

  Brak przewodów. Brak kłopotów. Niezawodny czujnik deszczu zapewniający optymalną oszczędność wody. Innowacyjna technologia bezprzewodowa firmy Toro® to łatwe w użyciu, zaawansowane funkcje, które umożliwiają szybką reakcję w momencie wystąpienia opadów.