Aktywne filtry

Ego Multi-Tool

Znajdziesz 13 produktów.

Pokaż 1-12 z 13 produktów.

Aktywne filtry

 • %s Opinia(e) 

  Kultywator EGO-CTA9500

  849,00 zł

  Kultywator CTA9500. Kompatybilny z Bazą EGO-PH1400E.

 • %s Opinia(e) 

  Przedłużka multi-tool EGO-EP7501

  499,00 zł

  Przedłużka multi-tool EP7501 .

 • %s Opinia(e) 

  Ostrze 3-ramienne EGO-BCA1200

  399,00 zł

  Ostrze 3-ramienne EGO BCA1200. Kompatybilne z Bazą EGO-PH1400E

 • %s Opinia(e) 

  Podkaszarka z szybką głowicą EGO-STA1500 38cm

  499,00 zł

  Podkaszarka EGO Power + wyposażona jest w głowicę Rapid Reload, która ułatwia ponowne załadowanie żyłki na głowę bez demontażu nakładki. Osłona zapewnia ochronę użytkownika podczas cięcia, aby zapewnić optymalną wydajność.

 • %s Opinia(e) 

  Zestaw Multi-tool EGO Power + MHCC1002E 56V

  3 499,00 zł

  Multi-tool to kompleksowe narzędzie z możliwością wyboru 7 końcówek które to działają z jednym, bazowym urządzeniem. W zależności od ogrodu EGO Power + pozwala na dobór odpowiednich urządzeń do pielęgnacji. 

  Zestaw ten zawiera bazę urządzenia, 10-calową piłę słupową umożliwiającą przycinanie drzew bez użycia drabiny, nożyce do żywopłotu, baterię 2.5Ah a także szybką ładowarkę oraz torbę. 

 • %s Opinia(e) 

  Zestaw Multi-tool EGO Power + MHCC2022E 56V

  4 699,00 zł

  Multi-tool to kompleksowe narzędzie z możliwością wyboru 7 końcówek które to działają z jednym, bazowym urządzeniem. W zależności od ogrodu EGO Power + pozwala na dobór odpowiednich urządzeń do pielęgnacji. 

  Zestaw ten zawiera baza systemu, piła słupowa łańcuchowa, nożyce do żywopłotu, podkaszarkę,a także krawędziarkę. Do zestawu dołączona jest także ładowarka, akumulator oraz torba. 

 • %s Opinia(e) 

  Baza urządzenia wielofunkcyjnego EGO Power + Multi - tool PH1400E

  1 199,00 zł

  Baza systemu Multi-tool to wielofunkcyjne oraz wszechstronne narzędzie które, może być połączone przystawkami. Dzięki swojej wielozadaniowości, sprzęt ten jest przydatny w ogrodach pod wieloma względami. Osprzęt wkłada się po prostu do sprzęgła, a wyzwalacz o zmiennej prędkości zapewnia odpowiednią moc w razie potrzeby. 

 • %s Opinia(e) 

  Piła łańcuchowa Multi - tool EGO Power + PSA1000

  699,00 zł

  Pilarka słupowa łańcuchowa jest jednym z elementów systemu firmy EGO Power +. Charakteryzuje się wytrzymałością oraz wygodą użytkowania. Wytrzymała, zapewniająca wydajne przycinanie. Umożliwia przycinanie gałęzi bez użycia drabiny. Idealna do stosowania na drzewach owocowych. Posiada łańcuch 3/8 z prostym napinaczem łańcucha i przezroczysty zbiornik oleju.

 • %s Opinia(e) 

  Nożyce do żywopłotu Multi - tool EGO Power + HTA2000

  999,00 zł

  Nożyce do żywopłotu dla Multi-tool EGO Power + umożliwiają przycinanie wysokich żywopłotów bez konieczności korzystania z drabiny, dzięki czemu praca jest bezpieczniejsza i szybsza. Głowicę narzędzia można ustawić w 12 stałych położeniach, dzięki czemu cięcie wierzchołków i boków żywopłotu jest  prostsze niż dotychczas.

 • %s Opinia(e) 

  Krawędziarka Multi - tool EGO Power + EA0800

  599,00 zł

  Dzięki  nakładce krawędziarki uzyskujemy czystą krawędź nie tylko przy trawniku, ale także chodnikach, podjazdach czy tarasach. Sprzęt wyposażony jest w osłonę, która chroni operatora przed wyrzucanymi resztkami roślinnymi. Możliwa jest również szybka i łatwa regulacja głębokości działania dzięki czemu użytkownik sam może ustawiać parametry działania nakładki. 

 • %s Opinia(e) 

  Ostrze 3-ramienne Multi - tool EGO Power + BCA1200

  499,00 zł

  Element ten można śmiało używać jako przystawkę do podkaszarki EGO Power +. Jest on wyposażony w trójstronny metalowy nóż, który poradzi sobie z grubszymi elementami zielonymi. Może być używany również do koszenia. Metalowe ostrze można usunąć i zastąpić głowicą żyłkową. 

  Długość całkowita tej nakładki wynosi 102 cm, gdzie szerokość cięcia to 30 cm.

 • %s Opinia(e) 

  Kultywator Multi - tool EGO Power + CTA9500

  899,00 zł

  Wielofunkcyjne narzędzie Multi-tool posiada również nakładkę kultywatora. Jest on kompatybilny z bazą EGO Power + PH1400E. Zakres jego pracy wynosi 24 cm co zapewnia łatwiejszy sposób przygotowania gleby do sadzenia. Obrotowe zęby kultywatora usuwają chwasty i napowietrzają glebę. 

  Nakładka kultywatora o zmiennej prędkości pozwala przebijać twardą ziemię lub wybierać ją z powrotem w celu uzyskania bardziej miękkiej gleby.