Aktywne filtry

Nawadnianie

nawadnianie Toro

Jeżeli marzysz o soczyście zielonym trawniku godnego pozazdroszczenia? Oraz o rabatach przypominających te z zdjęć w katalogach i zdjęciach z gazet? – zainwestuj w automatyczne nawadnianie.

Wyposażając ogród w system automatycznego nawadniania inwestujemy w ramach długoterminowych zapewniać roślinom sprzyjające warunki do szybkiego wzrostu oraz obfitego kwitnienia. Prawidłowo zaprojektowany oraz zainstalowany system nawadniający jest gwarancją bezpieczeństwa roślin w naszym ogrodzie szczególnie w okresach suszy. Ogranicza on stres związany z niedoborem wody co wpływa na podwyższenie walorów dekoracyjnych roślin objętych takim systemem, a to przekłada się na zadowolenie i satysfakcję użytkowników. Decydując się na automatyczne nawadnianie zaufaj doświadczonym producentom, dostarczającym profesjonalną technikę nawadniania. W naszej ofercie znajdziesz produkty czołowych producentów nawadniania takich jak : Toro, RainBird czy Hunter. Wybierając nowoczesne produkty sprawdzonych marek oraz zlecając wykonanie profesjonalnego projektu zapewniasz sobie wieloletnią precyzję i ekonomię nawadniania oraz uśmiech zadowolenia z posiadania pięknego ogrodu.

Podpowiadamy: wartość zasięgu domyślnie podawana w postaci promienia, dla rozwiązań podlewających na planie prostokąta podane zostały wymiary całkowite.

Znajdziesz 204 produktów.

Pokaż 1-12 z 204 produktów.

Aktywne filtry