Aktywne filtry

Nawadnianie

nawadnianie Toro

Jeżeli marzysz o soczyście zielonym trawniku godnego pozazdroszczenia? Oraz o rabatach przypominających te z zdjęć w katalogach i zdjęciach z gazet? – zainwestuj w automatyczne nawadnianie.

Wyposażając ogród w system automatycznego nawadniania inwestujemy w ramach długoterminowych zapewniać roślinom sprzyjające warunki do szybkiego wzrostu oraz obfitego kwitnienia. Prawidłowo zaprojektowany oraz zainstalowany system nawadniający jest gwarancją bezpieczeństwa roślin w naszym ogrodzie szczególnie w okresach suszy. Ogranicza on stres związany z niedoborem wody co wpływa na podwyższenie walorów dekoracyjnych roślin objętych takim systemem, a to przekłada się na zadowolenie i satysfakcję użytkowników. Decydując się na automatyczne nawadnianie zaufaj doświadczonym producentom, dostarczającym profesjonalną technikę nawadniania. W naszej ofercie znajdziesz produkty czołowych producentów nawadniania takich jak : Toro, RainBird czy Hunter. Wybierając nowoczesne produkty sprawdzonych marek oraz zlecając wykonanie profesjonalnego projektu zapewniasz sobie wieloletnią precyzję i ekonomię nawadniania oraz uśmiech zadowolenia z posiadania pięknego ogrodu.

Podpowiadamy: wartość zasięgu domyślnie podawana w postaci promienia, dla rozwiązań podlewających na planie prostokąta podane zostały wymiary całkowite.

Znajdziesz 188 produktów.

Pokaż 1-12 z 188 produktów.

Aktywne filtry

 • %s Opinia(e) 

  Obejma siodłowa 20-1/2"

  5,56 zł

  Obejma siodłowa 20-1/2"

 • %s Opinia(e) 

  Sterownik EVOLUTION 4 sekcje wbudowane, wewnętrzny

  1 111,92 zł

  Sterownik nowej generacji, modułowy Evolution  z możliwością rozbudowy od 4 do 16 sekcji. Sterownik ten można programować poprzez program komputerowy. Dostępny w dwóch modelach, do stosowania wewnątrz

 • %s Opinia(e) 

  Dysza TVAN 2,4m (zielona)

  10,31 zł

  Dysze TVAN z regulowanym kątem nawadniania gwarantują łatwą, szybką i bezstopniową regulację. 

 • %s Opinia(e) 

  Zraszacz Mini8

  81,52 zł

  Tam, gdzie nie sprawdzają się głowice zraszające, a pełnowymiarowy zraszacz rotacyjny jest rozwiązaniem na wyrost, warto użyć serii Mini 8 firmy Toro. Seria Mini 8 została zaprojektowana z myślą o pokryciu trudnego obszaru od 6,1 m (20′) do 10,7 m (35′) i zapewnia doskonałe nawadnianie terenu.

 • %s Opinia(e) 

  Filtr dyskowy 1" GZ GZ

  51,66 zł

  Filtr dyskowy 1" z gwintami zewnętrznymi.

 • %s Opinia(e) 

  Punkt poboru wody 3/4" GW

  100,86 zł

  Punkt poboru wody Irritec 3/4".

 • %s Opinia(e) 

  Elektroniczny regulator czasowy TTT-9V

  252,06 zł

  Trwały, zasilany z baterii programator Toro. Dzięki wielu programom oraz efektywnej wbudowanej cewce i zaworowi programator Toro stanowi niezawodne i wygodne rozwiązanie do sterowania nawadnianiem na końcu przewodu.

 • %s Opinia(e) 

  Elektrozawór Ez-Flo+ GW 1" bez regulacji przepływu

  153,60 zł

  EZ-Flo to seria łatwych w montażu i serwisowaniu zaworów Toro®. Idealne do zastosowań na terenach rekreacyjnych, dostępne w szerokim zakresie konfiguracji, zapewniając jednocześnie łatwość wyboru.

 • %s Opinia(e) 

  Dysza Precision rotacyjna PRN-TA (GZ) 45-270 st

  51,65 zł

  Dysze rotacyjne z serii Precision o regulowanym kącie nawadniania (45°-360°) napędzane są sprawdzonym napędem zębatym, wielostrumieniowe p zmiennych trajektoriach pozwalają na zmniejszenie podatności na wiatr. 

 • %s Opinia(e) 

  Skrzynka zaworowa okrągła Mini

  24,60 zł

  Skrzynka zaworowa okrągła mini na 1 elektrozawór.

 • %s Opinia(e) 

  Zraszacz LPS 100mm (4') z dyszą TVAN

  21,13 zł

  Seria Toro LPS zaspokaja potrzeby - bez szkody pod względem jakości. Zraszacze te cechują się trwałą, kompaktową obudową

  z uszczelnieniem aktywowanym ciśnieniowo. Minimalizuje to wypływ wody podczas wynurzenia . 

 • %s Opinia(e) 

  Obejma siodłowa 25-1/2"

  5,56 zł

  Obejma siodłowa 25-1/2".