Aktywne filtry

Oświetlenie

oświetlenie ogrodu garden lights lampki ogórd

Oświetlenie w oczku wodnym powinno być efektowne i bezpieczne. Kieruj się zasadą, że czasem mniej znaczy więcej.

Podświetl najważniejsze elementy stawu, a odmienisz jego oblicze. Pamiętaj przy tym o zasadach bezpieczeństwa. Wybieraj lampy niskonapięciowe. 

Podpowiadamy: może również wykorzystać system oświetlenia 12V Garden Lights. Zajrzyj do kategorii Oświetlenie ogrodowe. 

Znajdziesz 87 produktów.

Pokaż 1-12 z 87 produktów.

Aktywne filtry

 • %s Opinia(e) 

  Lampa stojąca ALBUS (Do wyczerpania stanów magazynowych)

  200,82 zł

  UWAGA! PRODUKT DOSTĘPNY DO WYCZERPANIA STANÓW MAGAZYNOWYCH!

  PRZED ZAKUPEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Lampa wykonana ze stali nierdzewnej. Słupek wyznaczający ciągi komunikacyjne, podjazdy, ścieżki jako podświetlenie niewielkich roślin i kwiatów. Źródłem jest energooszczędna żarówka led ciepła 12Volt 2 Watt. Lampa zawiera grot do wbijania w ziemię i stopkę do przykręcania do twardego podłoża. W ofercie znajduje się także wyższy model tej lampy o nazwie Atila.

 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Alder

  118,67 zł
  Reflektor kierunkowy ze źródłem światła w postaci Power led 2Watt. Wykonany z tworzywa koloru grafitowego.
 • %s Opinia(e) 

  Kinkiet Aurora

  188,98 zł

  Okrągły kinkiet ze stali nierdzewnej Źródłem światła jest energooszczędny led 3 Watt o ciepłej barwie światła.

 • %s Opinia(e) 

  Lampa najazdowa Alpha (światło białe zimne)

  125,24 zł
  Lampa do zabudowy w każdej powierzchni. Świetnie nadaję się do desek podłogowych, glazury i terakoty. Lampa często jest stosowana do zabudowy w kostce brukowej. Lampa posiada 2 przewody o długości 1m. Jeden przewód zakończony jest wtyczką, a drugi gniazdem. Lampy łączymy równolegle. Lampa jest dostępna z ledem ciepłym i niebieskim. Oprawę montujemy na wcisk przy pomocy blaszek rozporowych. Otwór do montażu śr - 30mm
 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Arcus

  288,42 zł
  Reflektor kierunkowy o wykonany z aluminium malowanego proszkowo na kolor czarny. Źródłem światła jest Power LED 5 Watt MR16. Razem z lampą jest stopka do twardego podłoża, a grot do wbijania w ziemię
 • %s Opinia(e) 

  Lampa stojąca Atila (Do wyczerpania stanów magazynowych)

  249,83 zł

  UWAGA! PRODUKT DOSTĘPNY DO WYCZERPANIA STANÓW MAGAZYNOWYCH!

  PRZED ZAKUPEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Lampa wykonana ze stali nierdzewnej. Słupek wyznaczający ciągi komunikacyjne, podjazdy, ścieżki jako podświetlenie niewielkich roślin i kwiatów. Źródłem jest energooszczędna żarówka led ciepła 12Volt 2 Watt. Lampa zawiera grot do wbijania w ziemię i stopkę do przykręcania do twardego podłoża. W ofercie znajduje się także niższy model tej lampy o nazwie Albus.

 • %s Opinia(e) 

  Kinkiet Callisto

  215,40 zł

  Lampa naścienna - Kinkiet z aluminium malowanego proszkowo na kolor brązowy. Źródłem światła jest energooszczędny led 1 Watt o ciepłej barwie światła. Do tej lampy można dokupić lampę stojącą o takim samym kształcie pod nazwą Locos.

 • %s Opinia(e) 

  Lampa najazdowa Alpha (światło białe ciepłe)

  125,24 zł
  Lampa do zabudowy w każdej powierzchni. Świetnie nadaję się do desek podłogowych, glazury i terakoty. Lampa często jest stosowana do zabudowy w kostce brukowej. Lampa posiada 2 przewody o długości 1m. Jeden przewód zakończony jest wtyczką, a drugi gniazdem. Lampy łączymy równolegle. Lampa jest dostępna z ledem zimnym lub niebieskim. Oprawę montujemy na wcisk przy pomocy blaszek rozporowych. Otwór do montażu śr - 30mm
 • %s Opinia(e) 

  Lampa najazdowa Alpha (światło niebieskie)

  125,24 zł
  Lampa do zabudowy w każdej powierzchni. Świetnie nadaję się do desek podłogowych, glazury i terakoty. Lampa często jest stosowana do zabudowy w kostce brukowej. Lampa posiada 2 przewody o długości 1m. Jeden przewód zakończony jest wtyczką,
  a drugi gniazdem. Lampy łączymy równolegle. Lampa jest dostępna z ledem białym ciepłym i zimnym. Oprawę montujemy na wcisk przy pomocy blaszek rozporowych. Otwór do montażu śr - 30mm.
 • %s Opinia(e) 

  Linea 1 Łańcuch 10m

  127,00 zł
  LINEA 1 zestaw startowy 10 m
  Rodzaj oświetlenia: Lampki LINEA są oświetleniem punktowym.
  Przeznaczenie: Oświetlenie typu LINEA stosuje się na zewnątrz do oświetlenia drzew, krzewów lub innych elementów ogrodu. Lampki mają za zadanie podkreślić i wyeksponować znaczące elementy w zagospodarowaniu ogrodu. Są to lampki głównie dekoracyjne.
  Wygląd zewnętrzny: Lampki LINEA składają się ze 100 lampek LED o ciepłej białej barwie na czarnym kablu z tworzywa sztucznego.
 • %s Opinia(e) 

  Odbiornik radiowy + pilot (do 9 sekcji)

  400,21 zł

  Pilot i odbiornik umożliwiają zdalne włączanie i wyłączanie oświetlenia. Do 8 dodatkowych odbiorników (sprzedawanych oddzielnie) można używać z tym samym pilotem.
  Zawiera pilot + 1 odbiornik
  Maksymalne obciążenie 150 Watt.
  Odbiorniki muszą być oddalone od siebie o co najmniej 1 metr.
  Należy pamiętać, że baterie są sprzedawane osobno.

 • %s Opinia(e) 

  Reflektor Arigo

  393,48 zł
  Reflektor wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada normę IP68. Możne pracować zanurzony w wodzie. Posiada żarówkę Power LED 3 Watt MR16. Lampa świetnie nadają się do fontann, oczek wodnych, skalniaków, wodospadów, stawów, strumyków itp.