Aktywne filtry

Dmuchawy do liści

Aktywne filtry

 • %s Opinia(e) 

  Dmuchawa akumulatorowa EGO Power + LB5800E

  1 199,00 zł

  Dmuchawa bezszczotkowa firmy EGO jest wyposażona w technologię turbiny strumieniowej i rurkę o dużej średnicy, aby zapewnić maksymalny przepływ powietrza. W modelu tym występuje możliwość zmiany prędkości, aby utrzymać pełną kontrolę.  Posiada również tryb Turbo Boost, który może wydobywać 986 m3 powietrza na godzinę.

 • %s Opinia(e) 

  Dmuchawa akumulatorowa EGO Power + LB6002E + bateria 5,0 Ah, ładowarka

  2 849,00 zł

  Dmuchawa plecakowa EGO POWER + 6002E jest 8 razy cichsza i waży o połowę mniej niż porównywalne dmuchawy. Model ten jest wyposażony w technologię turbiny strumieniowej i rurkę o dużej średnicy, aby zapewnić maksymalny przepływ powietrza. Wydajny bezszczotkowy silnik dmuchawy plecaka zapewnia dłuższy czas pracy, niskie wibracje i dłuższą żywotność silnika

 • %s Opinia(e) 

  Dmuchawa akumulatorowa EGO Power + LBX6000

  1 999,00 zł

  LBX6000 jest najbardziej zaawansowaną dmuchawą ręczną na rynku. Zaprojektowana do użytku z akumulatorem EGO Commercial Backpack jest lekka i łatwa w obsłudze. Co więcej, bezszczotkowy silnik redukuje wibracje i hałas w porównaniu do innych dmuchaw dostępnych na rynku. 

 • %s Opinia(e) 

  Dmuchawa akumulatorowa EGO Power + LB6000E

  1 599,00 zł

  Dmuchawa plecakowa EGO POWER + 6000E jest 8 razy cichsza i waży o połowę mniej niż porównywalne dmuchawy. Model ten jest wyposażony w technologię turbiny strumieniowej i rurkę o dużej średnicy, aby zapewnić maksymalny przepływ powietrza. Wydajny bezszczotkowy silnik dmuchawy plecaka zapewnia dłuższy czas pracy, niskie wibracje i dłuższą żywotność silnika

 • %s Opinia(e) 

  Dmuchawa akumulatorowa EGO Power + LB5300E

  949,00 zł

  Dmuchawa bezszczotkowa firmy EGO jest wyposażona w technologię turbiny strumieniowej i rurkę o dużej średnicy, aby zapewnić maksymalny przepływ powietrza. W modelu tym występuje możliwość zmiany prędkości, aby utrzymać pełną kontrolę.  Posiada również tryb Turbo Boost, który może wydobywać 900m3 powietrza na godzinę.