Lista produktów marki Ego Power +

Ego power + to marka dostarczająca urządzenia akumulatorowe do prac ogrodowych. 

EGO Power + jest pionierem urządzeń akumulatorowych przeznaczonych do prac ogrodowych. EGO jako pierwszy w branży ogrodowej zasilany jest 56V baterią  litowo-jonową, co jest przełomem na każdym poziomie zastosowania, a opatentowany kanałowy system chłodzenia ma bardzo duży wpływ na żywotność i czas pracy baterii . Asortyment Ego jest dostosowany do każdego użytkownika od zwykłego działkowicza po osoby, które profesjonalnie zajmują się branża ogrodniczą. Obsługa narzędzi EGO jest intuicyjna, ich praca cicha i niezawodna.

Coś co do tej pory mogliśmy sobie tylko wyobrażać zostało stworzone za sprawą globalnej organizacji, która od 20 lat zaopatruje swoich użytkowników w narzędzia oparte o przełomową technologię, które wyróżnia niespotykany design. Ego jest przyjazne środowisku i zostało zaprojektowane z myślą o przyszłości naszej planety.

Producent oferuje : kosiarki, podkaszarki, piły łańcuchowe, dmuchawy, multitool (all-in-one) oraz platformę akumulatorową z możliwością podpięcia trzech urządzeń.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-15 z 36 pozycji

Kosiarka akumulatorowa EGO...

Cena 2 099,00 zł

Kosiarka Ego Power + LM1701E w zestawie z baterią i ładowarką. Świetna alternatywa dla kosiarek spalinowych. Zadbaj o trawnik i piękny...

Kosiarka akumulatorowa EGO...

Cena 2 999,00 zł

Kosiarka Ego Power + LM1903E 47E w zestawie z baterią i ładowarką. Świetna alternatywa dla kosiarek spalinowych. Zadbaj o trawnik i środowisko....

Kosiarka akumulatorowa EGO...

Cena 2 999,00 zł

Kosiarka Ego Power + LM2011E w zestawie z baterią i ładowarką. Świetna alternatywa dla kosiarek spalinowych. Zadbaj o trawnik i środowisko.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło