Nawadnianie

Nawadnianie ogrodu i trawnika

Jeżeli marzysz o soczyście zielonym trawniku godnego pozazdroszczenia? Oraz o rabatach przypominających te z zdjęć w katalogach i zdjęciach z gazet? – zainwestuj w automatyczne nawadnianie.

Wyposażając ogród w system automatycznego nawadniania inwestujemy w ramach długoterminowych zapewniać roślinom sprzyjające warunki do szybkiego wzrostu oraz obfitego kwitnienia. Prawidłowo zaprojektowany oraz zainstalowany system nawadniający jest gwarancją bezpieczeństwa roślin w naszym ogrodzie szczególnie w okresach suszy. Ogranicza on stres związany z niedoborem wody co wpływa na podwyższenie walorów dekoracyjnych roślin objętych takim systemem, a to przekłada się na zadowolenie i satysfakcję użytkowników. Decydując się na automatyczne nawadnianie zaufaj doświadczonym producentom, dostarczającym profesjonalną technikę nawadniania. W naszej ofercie znajdziesz produkty czołowych producentów nawadniania takich jak : Toro, RainBird czy Hunter. Wybierając nowoczesne produkty sprawdzonych marek oraz zlecając wykonanie profesjonalnego projektu zapewniasz sobie wieloletnią precyzję i ekonomię nawadniania oraz uśmiech zadowolenia z posiadania pięknego ogrodu.

Nawigator: wartość zasięgu domyślnie podawana w postaci promienia, dla rozwiązań podlewających na planie prostokąta podane zostały wymiary całkowite.

zraszacze w nawadnianiu

ZRASZACZE

dysze w nawadnianiu

DYSZE

linie kroplujace w nawadnianiu

LINIE KROPLUJĄCE

elektrozawory w nawadnianiu

ELEKTRO ZAWORY

sterowniki w nawadnianiu

STEROWNIKI

czujniki w nawadnianiu

CZUJNIKI

akkcesoria do nawadnianiu

AKCESORIA

kształtki

KSZTAŁTKI

pompy nawadniajace

POMPY

gromadzenie wody deszczowej

GROMADZENIE WODY

Produkty w kategorii nawadnianie:

Jest 212 produktów.

Pokazano 1-15 z 212 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło